Příběh z jiného světa?

20.6.2022 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

Dívka, 4 roky. Alergie, angíny, bronchitidy, ekzémy a další  potíže, tak často trápící dnešní dětskou populaci, vůbec nezná. Rodiče si myslí, že je to tím, že je dlouhodobě, prakticky od narození, léčena autopatií, která bývá použita vždy, když nastane nějaká nevolnost, celkově asi tak jednou až dvakrát ročně a pokaždé s rychlou nápravou.

Nyní však volá silně znepokojený otec: Má už druhý den teplotu až 39 a stěžuje si, že ji velmi bolí hlava. Doporučil jsem potencovanou informaci ze 7. čakry, Pránu 5, šest minut průtoku pod filtrem. Okamžitě to provedli. Při dokončování přípravy řekla, že ji bolí hlava ještě víc, ale hned na to usnula. Spala asi hodinu, pak ji probudili a bylo jí o hodně líp, hlava už nebolela a měla normální teplotu.

Matka ale chtěla vědět, co jí je (média hlásila, že právě řádi encefalitida) a jela s ní za dvě hodiny na to k dětskému lékaři. Doktor nic nenašel a poslal je domů, ať zavolají, kdyby něco. Dál byla bez potíží.

Je to historka z jiného světa? Ne, je to příběh o autopatii. Za pár týdnů si tu epizodu možná ani nepamatovali. Zdraví je přece normální.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce