Případ celostní léčby

14.1.2012 | Zdeňka Dukátová | dukatovazd@seznam.cz

Příspěvek přednesený na IV. konferenci o autopatii

Léčenou osobou je mladá žena, nyní věk 19 let, autopatie praktikována 1¼ roku.

DŮVOD PRO ZAHÁJENÍ AUTOPATIE: od narození velice častá nemocnost – virózy a nachlazení, provázené vždy teplotami, kašlem a rýmou – vždy to znamenalo 14 dní marodění, následně i absence ve škole. Nepomáhalo moře ani léčba na imunologii, vitamíny ani jiné alternativní a bylinné terapie. Stav časté nemocnosti se věkem neměnil. Současně zvládala hůře učení ve škole, měla horší prospěch, těžce se vyrovnávala s předměty, které jí tolik nešly a ve kterých byl vyučující příliš autoritativní a přísný. Potýkala se s malým sebevědomím, taktéž i v osobní rovině, neměla dobrý pocit z přátelství s kamarádkami, které si spíše vybíraly ji než ona je, v těchto vztazích byla vždy spíše osobou manipulovanou, což jí trápilo. Neuměla si prosadit svůj názor, své představy a žít svůj život.

AUTOPATIE ZAHÁJENA : ze 4 l s vařenou slinou.

ZMĚNA : Zde byl moment zlepšení nejsilnější, okamžitě nastala změna psychiky – mnohem více optimizmu a sebevědomí, méně nervozity, věci se začaly řešit jakoby samy, beze stresu.
Zdravotně také zlepšení, dlouho neonemocněla, pouze se jí dostavilo slabé nachlazení asi dvoudenní, které se obešlo bez absence ve škole.

DALŠÍ ZMĚNY V NÁSLEDUJÍCÍCH 15 MĚSÍCÍCH OD PODÁNÍ PRVNÍ AUTOPATIE : měla pouze 2x virózu, kdy byla i teplota a marodila, což je v porovnání s minulými roky 5x méně často.

Dostavil se výrazně lepší prospěch ve škole, to se projevilo i na vysvědčení.
Navíc si v této době stihla udělat autoškolu, povedla se jí hned napoprvé, na rozdíl od řady spolužáků. Aktuálně zvládla rovněž napoprvé udělat certifikát z anglického jazyka, tzv. mezinárodně uznávanou zkoušku úrovně B2.

Dále se jí změnili přátelé, potkala výbornou kamarádku a spolu s ní další známé pro trávení volného času, s nimiž si velice rozumí a budují si společné budoucí zájmové aktivity.

V autopatii pokračuje postupným navyšováním ředění po 2 litrech, momentálně je na 12ti litrech. Před 9 měsíci přidala ke slině ještě dech z obou nosních dírek a pak teprve var.

Celkový postup podávání autopatie:
Klientka si autopatii brzy po zahájení začala řídit sama a evidenci si moc nevedla, takže postup uvádím pouze v hrubých rysech.

Zahájila v říjnu 2010:

10/2010 / jednorázově 4 l / vařená slina / 1,5 měsíce čekala
12/2010 / jednorázově 6 l / vařená slina / 1,5 měsíce čekala
Pak onemocněla (viróza), proto po čas nemoci snížila ředění na 2 l obden a po uzdravení:
03/2011 – 06/2011 / 1x týdně / vařená slina / pravidelně do konce 06/2011, přičemž postupně navyšovala počet litrů (po dvou litrech) – v 06/2011 dosáhla 10ti litrů.

Od 07/2011 doteď / už ne moc pravidelně, zhruba 1x za měsíc / stále var / s postupným navyšováním litrů / nyní je na 12ti litrech.

Od 04/2011 do 28. 1. 2012 praktikovala vždy najednou slina + dech z obou nosních dírek + var.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce