Přípravek ze 7. čakry k završení předchozí léčby

9.7.2020 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Příprava autopatického preparátu ze 7. čakry s pracovním označením Prána 5 se především osvědčuje lidem, kteří jí využívají k zlepšení psychického rozpoložení. Ze všech autopatických metod je tou, která nejlépe cílí na mentální oblast. U přípravy autopatie z prány pozná stimulovaná osoba její účinky téměř ihned – podmínkou je optimálně nastavené ředění, které postihne  úroveň narušení vitální síly léčeného.

Příprava z prány však může mimo jiné být také  metodou  poslední fáze harmonizace následující po užívání vařených informací, jak ukazují zkušenosti některých mých klientů. Někdy  po čase narazíme v léčbě na situaci, kdy příprava z vařeného dechu či sliny sice významně zlepšila fyzický stav dotyčného, ale když dál zkoušíme všemožná ředění preparátu ve snaze docílit dalšího pokroku, stav stagnuje a dál se pozitivně nevyvíjí. To je přesně ten moment, kdy je na čase použít metodu autopatie z prány 5, která má potenciál doladit do té doby stagnující fyzické problémy. Nebo pránu 5 používáme v momentě, kdy se podařilo vařenými preparáty potíže na delší čas odstranit úplně a dále pravidelně bereme pránu v intervalu týdnů až měsíců, abychom předešli relapsu a sklouznutí stavu zpět do rozladění, kdy by se fyzické problémy mohly objevit. Pránu lze také použít u takto dlouhodobě zlepšených klientů i v případě akutního fyzického problému, například u nachlazení či úrazu, kde bychom normálně volili přípravu z vařeného dechu. Jako teorie zní tyto možnosti slibně, rád bych však své tvrzení pro ilustraci dokumentoval na případech – z mnoha podobných jsem si vybral dva klienty, které roky sleduji.

Případ 1

Prvním případem je muž ve středním věku, který mě navštívil v začátcích mé poradenské praxe v roce 2013. Nepůjdu do detailů, vývoj popíši stručně jak šel čas a jak se klient postupně zotavoval ze svých zdravotních obtíží.

V 93 roce mu lékaři sdělili v jeho nejvážnějším stavu chronické nemoci, že mu zbývá jen 14 dní života. Když ke mně prvně přišel, měl diagnostikovanou imunokomplexní vaskulitidu, trpěl leta na chronický zánět střev, projevem byla vodnatá stolice s krví 6-8 denně, užíval prednison a další léky denně. Dále veliká únava, nespavost, podrážděnost a periodicky se objevující  migrény.

Komunikovali jsme spolu vždy po dvou měsících při kontrolách, během nichž jsme měnili dávkování vzhledem k vývoji jeho stavu. Během této doby prvních měsíců na autopatii z tělesných informací, kdy si zhotovoval přípravu z vařeného dechu, vařené sliny i ze stolice, potíže postupně téměř odezněly. Vyprazdňování bylo v pořádku a léky postupně vysadil. Migrény se v průběhu prvního roku sem tam objevily.

Po roce užívání autopatie jsem doporučil  dělat autopatii pouze z prány, minimálně jednou měsíčně, nebo častěji v případě, že by by potřeboval psychciky vzpružit, a nebo v případě rozjíždějící se migrény.

Po několika letech se mi asi 2x ozval, že se cití „happy“, znovu pravidelně sportuje, a když se o něj cokoliv jak v úrovni psychické, tak fyzické pokouší, dělá si preparát z prány 5, která pomůže. Pohybuje se na ředěních nad 15 l, s tím, že by měl potenci eventuelně měnit dle celkového vývoje stavu.

Případ 2

Muž po čtyřicítce, s který se mnou poprvé konzultoval před necelými 5ti lety a od té doby jsme spolu v pravidelné komunikaci na kontrolách minimálně 2x ročně.

Jeho výchozí stav byl úplně jiný, než ten současný. Sám mi před týdnem na kontrole potvrdil, když se ohlédne několik let zpět, že se cítí jako někdo jiný.

Když za mnou prvně přišel, řekl, že je kvůli svému zdravotnímu stavu nějaký čas v pracovní neschopnosti. Psychické potíže ho sužovaly stejně jako nespavost, bez léku nebylo možné spát. Na fyzické úrovni to nebyla také žádná sláva. Pociťoval chronické mravenčení paží přes biceps až do dlaní a konečků prstů a tím měl ovlivněnou jemnou motoriku. V levé noze byla ztráta citlivosti v oblasti chodidla. Lékaři mu nakonec sdělili, že se pravděpodobně jedná o roztroušenou sklerózu, což mu na psychice ubralo ještě víc. Leta trvající bolesti v tříslech a genitáliích byly dalším problémem. Také časté bolesti hlavy a nechutenství.

Jeho cesta ke zdraví nebyla jednoduchá. Už v začátcích se nám podařilo celkový stav zlepšit do únosné míry. Soustředili jsme se na podávání kombinace SV a DV. A dál si prošel v průběhu cca 3let všemi možnými autopatickými postupy, jak s vařenými, tak nevařenými preparáty z dechu na potencích i kolem 300 l. Psychicky se cítil relativně slušně, fyzický stav byl sice význačně lepší než ten úplně na začátku léčby, avšak některé potíže ho stále zlobily. Nejlepší období však zažívá od loňského léta, kdy jsme se rozhodli po dlouhém období otálení k přípravě autopatie z prány. Na kontrole před týdnem vypadal skutečně štastně a hlavně už několik měsíců je bez občasně se objevujících chronických fyzických problémů z let minulých. I v tomto případě příprava z prány 5 dovedla klienta do stavu životní spokojenosti.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce