Uzdravení z dvaceti let nepohody

15.9.2020 | Ing. Vladimír Galba | vladiga12@gmail.com

Tuto ženu (věk 43 r.) jsem znal z kurzů s jiným zaměřením. Byla štíhlá, udržovaná, o autopatii moc nevěděla, ale věděla, že se tím zabývám.

Výpověď klientky 29.11.2013:

Bolest pravého ramene – začala před 1,5 rokem, pichlavá, když sedí za počítačem, tak stále. Intenzita bolesti – střídavě, ale každý den.

Mravenčení pravé poloviny těla – dlouhodobě asi 20 let. Večer, když je v klidu. Pravá ruka a pravá noha začíná trnout a potom křeče do nohy i do ruky na pravé straně. Každý den. Nejdříve to začne trnout a pak přecházet do křeče. Asi od porodu dcery (22 let).

Měchýř a močové cesty – když se napije, tak musí jít na WC. Nucení na močení. Trvá to asi 20 let. V době úplňku má častější močení.

Žaludek – bolí, citlivý žaludek. Když sní ovoce nebo pije kávu, tak ji to prožene. Pociťuje křeče v břiše. Trvá to 10 let. Střídavě, někdy častěji a jindy vzácněji.

Přání: Aby byla bez bolestí. A ne jako dosud 20 let každý večer brnění a křeče.

Vysvětlen a předveden postup přípravy AP. Doporučené dávkování: DV (dech s varem) – 3 litry potence, každý druhý den.

Kontrola po měsíci:
Klientka nemohla přijít, a tak jsme telefonicky provedli kontrolu a upravili dávkování na 4 litry potenci obden, DV.

Kontrola po dvou a půl měsíci:
Ozývaly se jednotlivé symptomy. Onemocněla na chřipku a po zvýšení potence na 4 litry  byl průběh jiný než před tím. Chřipka měla lehčí a kratší průběh, než jaký mívala před tím.
Bolest pravého ramene – ustoupila, už to nepociťuje.
Mravenčení pravé poloviny těla – zcela ustoupilo.

Měla jen dvakrát křeče, ale intenzita byla slabší a také to trvalo krátce. Projevilo se to až včera po dvou a půl měsíci.

Kolena – jsou v pohodě, už nebolí.
Měchýř – nucení ustoupilo asi po týdnu. Vůbec žádné potíže s močením a ani časté močení. Avšak včera se to vrátilo  / 4.2.2014 / ve stejné intenzitě, jako to bývalo.
Žaludek – vše v pohodě. Bolest se projevila jen dvakrát a problém už není.
Bývala stále zimomřivá – nyní to je lepší, nyní už to tak nepociťuje.

Takže shrnutí stavu po dvou a půl měsíci: U klientky došlo k podstatnému zlepšení všech symptomů. Je až s podivem, že symptomy, které přetrvávaly i 20 let, po dvou měsících autopatie ustoupily a už klientce nezpůsobují takové problémy. Avšak právě včera došlo k relapsu, návratu potíží, u dvou symptomů, křečí v břiše a častého nucení na močení. Kvůli tomu jsem doporučil výměnu AL už nyní, za dva a půl měsíce jejího používání.
Doporučené dávkování:  Prána č.5 – 2 litry potence, každý druhý den, 3 x za sebou, pak (ve stejné AL) DV – 7 litrů potence každý třetí den. Změna potence – zvýšení  ze 4 l na 7 l.

Kontrola po čtyřech měsících:

Záda a pravá strana – měla  třikrát křeče a nyní je v pohodě.
Měchýř – je v pohodě, bolesti nejsou a nechodí už často.
Žaludek – v pořádku, i když se nají, tak je to dobré.
Už není brnění těla. Pokud se vůbec objevilo, tak v malé intenzitě.
Vitalita je dobrá.

Zhodnocení po čtyřech měsících – zdravotní problémy ustoupily.
Doporučené dávkování: DV – 10 litrů potence jednou týdně.

Kontrola po šesti měsících (12.06.2014):

Všechny problémy, které dřív u klientky přetrvávaly až 20 let, byly za 6 měsíců dořešeny a klientka už nepociťuje žádné potíže, kterými dřív trpěla. Ukončí terapii po skončení účinnosti autopatické lahvičky.

Příběh této ženy se zdá pro čtení nudný a nezáživný, ale je třeba si uvědomit sílu informace autopatie. Neodezněly pouze symptomy, ale i pocitový a společenský handicap, který klientka před tím zažívala. Od té doby je v pořádku už dalších skoro 6 let.  AP dokáže změnit vnitřní procesy, které nebyly 20 let v harmonii.

Ing. Vladimír Galba
+ 421905-311379
vladiga12@gmail.com
www.raterapia.sk

 

Překlad ze slovenštiny – redakceSvědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce