Uzdravení z dvaceti let nepohody

15.9.2020 | Ing. Vladimír Galba | vladiga12@gmail.com

Tuto ženu (věk 43 r.) jsem znal z kurzů s jiným zaměřením. Byla štíhlá, udržovaná, o autopatii moc nevěděla, ale věděla, že se tím zabývám.

Výpověď klientky 29.11.2013:

Bolest pravého ramene – začala před 1,5 rokem, pichlavá, když sedí za počítačem, tak stále. Intenzita bolesti – střídavě, ale každý den.

Mravenčení pravé poloviny těla – dlouhodobě asi 20 let. Večer, když je v klidu. Pravá ruka a pravá noha začíná trnout a potom křeče do nohy i do ruky na pravé straně. Každý den. Nejdříve to začne trnout a pak přecházet do křeče. Asi od porodu dcery (22 let).

Měchýř a močové cesty – když se napije, tak musí jít na WC. Nucení na močení. Trvá to asi 20 let. V době úplňku má častější močení.

Žaludek – bolí, citlivý žaludek. Když sní ovoce nebo pije kávu, tak ji to prožene. Pociťuje křeče v břiše. Trvá to 10 let. Střídavě, někdy častěji a jindy vzácněji.

Přání: Aby byla bez bolestí. A ne jako dosud 20 let každý večer brnění a křeče.

Vysvětlen a předveden postup přípravy AP. Doporučené dávkování: DV (dech s varem) – 3 litry potence, každý druhý den.

Kontrola po měsíci:
Klientka nemohla přijít, a tak jsme telefonicky provedli kontrolu a upravili dávkování na 4 litry potenci obden, DV.

Kontrola po dvou a půl měsíci:
Ozývaly se jednotlivé symptomy. Onemocněla na chřipku a po zvýšení potence na 4 litry  byl průběh jiný než před tím. Chřipka měla lehčí a kratší průběh, než jaký mívala před tím.
Bolest pravého ramene – ustoupila, už to nepociťuje.
Mravenčení pravé poloviny těla – zcela ustoupilo.

Měla jen dvakrát křeče, ale intenzita byla slabší a také to trvalo krátce. Projevilo se to až včera po dvou a půl měsíci.

Kolena – jsou v pohodě, už nebolí.
Měchýř – nucení ustoupilo asi po týdnu. Vůbec žádné potíže s močením a ani časté močení. Avšak včera se to vrátilo  / 4.2.2014 / ve stejné intenzitě, jako to bývalo.
Žaludek – vše v pohodě. Bolest se projevila jen dvakrát a problém už není.
Bývala stále zimomřivá – nyní to je lepší, nyní už to tak nepociťuje.

Takže shrnutí stavu po dvou a půl měsíci: U klientky došlo k podstatnému zlepšení všech symptomů. Je až s podivem, že symptomy, které přetrvávaly i 20 let, po dvou měsících autopatie ustoupily a už klientce nezpůsobují takové problémy. Avšak právě včera došlo k relapsu, návratu potíží, u dvou symptomů, křečí v břiše a častého nucení na močení. Kvůli tomu jsem doporučil výměnu AL už nyní, za dva a půl měsíce jejího používání.
Doporučené dávkování:  Prána č.5 – 2 litry potence, každý druhý den, 3 x za sebou, pak (ve stejné AL) DV – 7 litrů potence každý třetí den. Změna potence – zvýšení  ze 4 l na 7 l.

Kontrola po čtyřech měsících:

Záda a pravá strana – měla  třikrát křeče a nyní je v pohodě.
Měchýř – je v pohodě, bolesti nejsou a nechodí už často.
Žaludek – v pořádku, i když se nají, tak je to dobré.
Už není brnění těla. Pokud se vůbec objevilo, tak v malé intenzitě.
Vitalita je dobrá.

Zhodnocení po čtyřech měsících – zdravotní problémy ustoupily.
Doporučené dávkování: DV – 10 litrů potence jednou týdně.

Kontrola po šesti měsících (12.06.2014):

Všechny problémy, které dřív u klientky přetrvávaly až 20 let, byly za 6 měsíců dořešeny a klientka už nepociťuje žádné potíže, kterými dřív trpěla. Ukončí terapii po skončení účinnosti autopatické lahvičky.

Příběh této ženy se zdá pro čtení nudný a nezáživný, ale je třeba si uvědomit sílu informace autopatie. Neodezněly pouze symptomy, ale i pocitový a společenský handicap, který klientka před tím zažívala. Od té doby je v pořádku už dalších skoro 6 let.  AP dokáže změnit vnitřní procesy, které nebyly 20 let v harmonii.

Ing. Vladimír Galba
+ 421905-311379
vladiga12@gmail.com
www.raterapia.sk

 

Překlad ze slovenštiny – redakce


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce