Vyléčení němosti a léčba následků ochrnutí

27.1.2010 | Lenka Schwarzová | lenka.schwarzova@centrum.cz

Autopatii praktikuji od roku 2004 (kdy jsem byla poprvé na Vaší přednášce) na celé rodině a profesionálně od roku 2006. Pracuji také s psychotronikou, zabývám se detoxikací a toxiny v organismu.

Právě psychotronika mi pomáhá v tom, že mohu přesně určit ředění AP.

Přišla jsem na to, že autopatie nefunguje třeba při onemocnní chlamydií, nebo při parazitech v těle, ale na borreliovou infekci zabírá dobře.

Nejlépe AP funguje u ekzémů, migrén, nespavosti, psychických poruch, bolestí kloubů, dálr u zmíněné borrelie, cukorvky (pokud si ještě nepíchá inzulín) a je jen na práškách, při poruchách imunity, to jistě víte a takových případů mám hodně, ale také při náhlém ochrnutí a o tom bych Vám chtěla napsat.

Jde o ženu nar. 1981, příhoda se jí stala 13.11.2001 v Teplicích . V dopoledních hodinách došlo k selhání oběhu (záznamy lékařů chybí), lékaři jí údajně měli dát špatný lék a ona upadla do kómatu. Nikdo neví proč, se to stalo. Do 16.11. hluboké kóma, od 17.11.2001 do ledna 2002 mělčí forma kómatu, vnímala bolest, rozumněla velmi dobře personálu, v tomto stavu komunikovala pomocí mrkání, dále plná řízená plicní ventilace, během měsíce postupné odpojování, začíná dýchat sama, umělá výživa, postupné probrání, hýbe havou, první zvuky, hlasitý pláč, začíná přijímat mixovanou stravu, koncem února 2002 přeložena do rehailitačního zařízení Luže u Košumberka.

Stav před autopatií: 7 let na vozíku, celodenní asistence, zkřivený obličej, nemluvila, jen zvuky, sama se nenajedla, jen lehce prsty rukou ovládala, takže komunikovala přes počítač.

13.5.2008 podána první AP 360C – týden přecitlivělost, za týden silné křeče celý den, za dva dny mírné křeče, 26.5. cítí uvolněné svaly, zlepšování pohybu zad a jazyka, 29.5. silná bolest v krku. 12 dní nic se neděje, 15.6. velké uvolnění svalů a vůbec ji již nebolí záda (předtím bolely).

16.6. si poprvé rodina všimla lepší motoriky prstů na pravé ruce, už umí posouvat korálky mezi prsty.

9.7.2002 podána druhá AP480 C – týden zase velké křeče, únava, smutek, za týden pozoruje uvolnění kyčle, a lepší motorika prstů obou rukou a větší hybnost obou rukou. Začíná se zlepšovat motorika levé nohy, může protáhnout chodidlo, to nemohla celé roky.

2.8. lepší stabilita, má snahu se rovnat, mít narovnaný krk! Stále lepší pohyblivost prstů obou rukou. 23.8. všichni se shodly na tom, že je jí lépe rozumět.

28.8. cítí se výtečně, euforie, myslí že zvládne všechno, aktivní.

16.9. podána třetí P 600C – občas bolesti zad a koubů, někdy křeče, začíná se zlepšovat mluvení, je jí lépe rozumět.

15.11. podána znovu AP 600 C – závratě, křeče, dostává akupunkturu, 8.12. začíná mluvit, méně se zadýchává, čtvrt hodiny souvislého mluvení (7 let nemluvila). 24.12. začíná dobře mluvit a také zpívá!! koledy. 28.12. bolest v zádech, problémy s rovnováhou, které mívala před čtyřmi až pěti lety. Leden 2009 zřetelně mluví, výrazné pohyby DK, začíná první logopedii!

Teď mluví, zpívá, pohybuje nohama, rukama, může se sama najíst, křeč v obličeji povoluje, vypadá již lépe.

Momentálně chystáme čtvrtou AP. Mám radost z každého jejího i malého zlepšení a pokroku, který během půl rokunastal. A jen díky autopatii, jinak by dnes nemluvila, nezpívala, nepohybovala rukama, nohama, nenajedla by se sama. Věřím pevně tomu, že jednou z vozíku vstane a bude chodit, navzdory lékařům, kteří jí nedávají žádnou naději.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce