Vyšlo 6. rozšířené vydání Uzdrav se s autopatií

17.4.2015 | Jiří Čehovský

Před nedávnem vyšlo 6. doplněné a rozšířené vydání mojí knížky Uzdrav se s autopatií. Rád bych své čtenáře informoval, v čem se liší od předchozích vydání a co od ní nyní mohou očekávat.

uzdrav-se-s-autopatii-seste-vydani-velkyPředevším obsahuje novou třicetistránkovou část o přípravě preparátu z informace ze 7. čakry neboli z prány, bez účasti tělesné informace. Pojednává podrobně o přípravě preparátu a o vývoji konkrétních případů po jeho podání. Shrnuje dva a půl leté zkušenosti s touto vývojově poslední technikou, která dík svým často překvapujícím účinkům zaujímá zdaleka ne poslední místo z hlediska svého významu. V této sekci knížky je také podrobně vysvětleno, jak hotový preparát aplikovat do tělesného systému, kontaktně (nakapáním na kůži) či bezkontaktně (přidržením v prostoru čakry) a kdy jaký druh aplikace používat. Na obálce je nyní podtitul Samoléčba pránou, což jasně vyjadřuje hlavní poslání knihy. Informace z minulých vydání zde zůstávají, avšak rozrostly se i  na mnoha jiných místech o další zkušenosti a pozorování, a to nejen z mé praxe, ale i o poznatky dalších praktikujících, sdílené na šesti konferencích, workshopech a podobně. Doplnil jsem závěrečné shrnutí jak postupovat při  léčbě chronických potíží, v kapitole Autopatie krok za krokem, o další údaje. Vypustil jsem kapitolu o acidobazické rovnováze, která s tématem přímo nesouvisí a o níž lze snadno získat podrobné informace v knihách jiných autorů.

Ve svém šestém vydání tedy kniha obsahuje na 254 stranách vše, co jsem se dověděl o autopatii do konce roku 2014 a je určena jako kompletní příručka pro samoléčbu i pro odbornou léčitelskou péči. Mojí hlavní snahou při přípravě tohoto vydání bylo učinit knihu co nejpřehlednější, zahrnout poslední poznatky a vylepšit ji jako praktický nástroj zdravotní, osobnostní a spirituální harmonizace. Možnosti autopatie se  díky novým technikám přípravy autopatického preparátu a poznatkům z posledních let dost rozšířily. Jestliže chceme využít celý její nynější potenciál, 6. vydání by v tom mělo být důležitým pomocníkem.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce