Zdravé střevo základ zdraví

5.6.2018 | MUDr. Tomáš Lebenhart | autor@autopatie.cz

 „Stolice nám nabízí téměř dokonalý obraz naší nedokonalosti.“

Jelikož zaznamenávám poslední dobou zvýšený zájem o tuto neskutečně léčivou metodu (hurá), napadlo mne stručně popsat techniku, a pak vesele odkazovat na tento jednoduchý text.

Většina lidí se lehce zarazí až zalekne při vyslovení slova stolice (po homeopaticku tedy střevní nosoda). Není to zas tak strašné. Ne, nebudete se babrat ve vlastních výkalech… A ještě když přidám slovo vařit, to se již slečny i dámy kácí v ratanovém křesílku a tvrdí chlapi si ukazují na čelo. Ano! Přesně tam, říkávám… tam to patří.

Takže, klid. AP možno provést kdykoliv si zajdete na WC a utrousíte něco stolice. Dále je třeba mít zajištěno soukromí, což je jasné. Potřebujete: Originální aut. lahvičku (otevřenou max. 3 měsíce a nelze ji „podědit“). Plynový hořák, mně se osvědčil flambovač z Tescomy). Čistou, nechlorovanou vodu, buď přes osmotický filtr nebo z pet lahví (pramenitá nesycená). Pak sadu plastových malých kelímků s obsahem 2-4 cl (štamprlátek), které postupně vytahujete (na jedno použití) dnem napřed s té igelitové punčošky. Dále pak krabičku sirek.

Normálně se vykakáte, jako vždy. Ale máte po ruce to čerstvě vytáhlé štamprlátko, kam jste si nalili asi centimetr vody. Dále pak sirku. Než použijete toaletní papír, vytáhnete sirku z krabičky, uchopíte ji za hlavičku. Druhým koncem si lehce otřete znečištěný konečník. Ten drobeček či umazání pak vyšploucháte ve vodě v kelímku. Ta se pochopitelně lehce zakalí. Sirku pak můžete zabalit do kousku t. papíru a spláchnout. Vše normálně dokončíte, normálně si umyjete ručičky a odcházíte slavnostně z WC s panáčkem poctivě informované vody. Buď celý obsah nalijete do vírové komůrky (při lehkém znečištění) nebo jen pár kapek + dolít malým božstvím vody – tak, aby byla koulička alespoň z poloviny plná. Může být i celá plná. Pak půl minuty až minutu převařit. Mám zkušenost, že čím déle tím lépe. Během varu se děje něco, co asi ještě nikdo nepochopil, usmrcení většiny infekce je asi jen částí procesu… Pak prolijete aut. lahvičkou doporučené množství vody a zbytek si vylijete na čílko. Já, jak mi to stéká po obličeji, tak pár kapiček i vdechnu nosem.

A je to. Doporučuji začínat s 1,5 litrem (3/4 minuty) obden zhruba. Množství vody větší než 3 litry se mi osobně neosvědčilo, což je v souladu ze zkušenostmi dalších autopatů. Stolice nám nabízí téměř dokonalý obraz naší nedokonalosti. Od porušení střevní mikroflóry včetně nebezpečných parazitárních, bakteriálních a plísňových infekcí včetně jejich toxinů, přes důsledky nesprávné výživy a toxinů v jídle až po tzv. jemné informace vegetativního nervového systému a jeho spojitostí s mozkem a psychikou. Dá se říci, že včerejší hříchy máte vždy po ruce… Ale i hříchy po léta nastřádané, včetně jejich patologických důsledků. To zahrnuje i braní chemických léků, jež se stávají součástí vaší nemoci a tedy pravdy o vás. Máme zde tedy značný informačně-léčebný potenciál.

Tato forma autopatie se logicky nejvíce osvědčuje (někdy lze použít i eufemizmy zázračně a bleskově) při problémech právě se stolicí, tedy funkcemi tlustého střeva, ale i dalších částí trávícího systému, a také u většiny psychických problémů, zejména depresí. Pokud se pomocí ap ze střevního obsahu dáte do kupy po stránce trávící i psychické, což může nastat v řádech týdnů či několika měsíců, je pak vhodné přejít (raději s novou lahvičkou, není ale po dobu tří měsíců podmínkou) na povařenou slinu. Tam možno již navyšovat potenci (množství prolité vody) směleji. Anebo si prostě jen užíváte život a snažíte se tento dar využít k dalšímu posunu vědomí směrem k přijetí sebe, druhých i světa…

Tak se zbytečně nelekejte. Na podvědomé úrovni se děsíme čiré pravdy… Prolomte to a již jen tím se úroveň vašeho vědomí posune výše, a tak vykročíte směrem k uzdravení a ukončení věčného utrpení – ještě než poprvé vytáhnete kelímek i ap lahev. Na zdraví!


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce