Běžný případ z praxe, žena ve středních letech, vaskulitida, bolesti břicha, bolesti kloubů a únava

19.2.2020 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Paní trpí na náhlé bolesti břicha, problém je víceméně celoživotní –  před třiceti lety jí vyoperovali žlučník. V poslední době jsou bolesti břicha velice časté a značně obtěžující, má křeče a průjmy. Když sedí, cítí bolest v levém podžebří.

Sama si nedávno autopatií pomohla mimo jiné i od potíží, které její lékař vyhodnotil jako vaskulitidu, a jí se to projevovalo vyrážkou na nohou. Užívala 2 l ředění preparátu slina bez varu po dobu několika dnů a nemohla uvěřit tomu, že vyrážka na nohou rychle zmizela. Především však neměla žádné ataky  bolestí břicha. Po nějakém čase se zas obtíže začaly častěji objevovat. A jak to tak bývá, ve snaze uvést vše k naprosté dokonalosti, odběhla s ředěním někam do výšin, kde už na autopatii dobře nereagovala a problémy se jí postupně vrátily.

V rámci konzultace si také postěžovala, že je hodně unavená a dvakrát za den se musí jít na hodinu prospat. Bolí jí klouby u palců na nohou a kyčel.

Doporučení do dalšího období:

střídat slina bez varu a dech var

1. týden: obden 2 l

2. týden: 3 l obden

3. týden: 1x za 3dny 4,5 l

Paní jsem hodnotil jako střední vitalitu, avšak měla nedávno dobrou zkušenost s nízkým ředěním sliny bez varu, tudíž jsem jí nemohl doporučit nic jiného, než aby to zkusila znovu zopakovat, dále aby pak navyšovala ředění, avšak jen velice mírně. Kombinace s přípravou dech var mi přišla vhodná kvůli bolestem kloubů, které doposud při slině nereagovaly a také celkově kvůli autoimunitnímu problému, vaskulitidě.

Kontrola po dvou měsících:

Vaskulitida v podobě červené vyrážky u kotníků zareagovala už v počátečních dnech pří užívání doporučeného dávkování. Bolesti kloubů se na pár dní zvýraznily. Následně bolest polevila až postupně z palců na nohou a z kyčlí úplně ustoupila. Pouze v období 3 l se kloubní potíže zas na nějakou chvíli ozvaly a pak rychle odezněly a nemá s tím již v současnosti žádné potíže.

Po celou dobu, říká, má výraznou rýmu a je celkově zahleněná. Což mohl být pravděpodobně nějaký čistící proces, který probíhal zároveň se zlepšováním  jejích vnitřních potíží.

Výraznou změnu spatřuje v lepším energetickém rozpoložení, kdy se už necítí unavená a nemusí jít 2x za den spát.

Dramaticky se zlepšily její bolesti břicha, situaci hodnotí tak, že už po několik týdnů žádné  nemá. Nemá ani křeče ani průjmy.

Doktor jí před pár týdny naordinoval užívat nějaké léky, které nakonec nebrala. Přesto přišla před pár dny na kontrolní prohlídku a lékař situaci okomentoval tak, že nezažil, aby potíže s vaskulitidou takto po jeho léčbě zmizely. Klientka nic nezastírala a prý ho mile poučila o autopatii. Doporučení z naší kontroly bylo zůstat při užívaní 4,5 l v osvědčené kombinaci, střídat slina bez varu a dech var.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce