Diabetes II.: Uzdravení už po prvních týdnech

12.11.2014 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Muž ve věku 50let ke mně  přišel na konzultaci v polovině května. Před 7 lety mu byla diagnostikována cukrovka II. typu – snížená citlivost tkání těla k inzulinu. Po celou dobu od zjištění diagnózy lékařem užívá 3x denně amaryl. Hodnoty glykemie se pohybovaly mezi 7,4 – 11. Má zvýšený krevní tlak, na jehož snížení užívá 1x denně lékařem předepsaný lék. Po dobu tří let trpí jednou za dva měsíce průjmy, které trvají 2-3 dny. Dva roky má potíže s erekcí.

Dávkování AP po této úvodní konzultaci jsem navrhl následovně:

  • 1. týden: příprava z 1,5l denně a obden střídat metodu z vařené sliny a vařeného dechu
  • 2. týden: 1,5l příprava obden a střídat metody slina var a dech var
  • 3. týden: 3l obden a střídat metody slina var a dech var
  • 4. týden: 3l vař. dech obden
  • 5. týden: 4,5l 2x týdně dech var
  • 6. týden: 6l 1 týdně dech var
  • 8. týden: 8l 1x týdně dech var

Při kontrole o necelé 2 měsíce později jsem si po jeho výpovědi mohl do záznamů zapsat následující:

Hodnota glykemie je stabilně kolem hodnoty 6 – běžná hodnota u zdravého člověka. (Měření probíhá vždy ve stejnou denní dobu.) Lékař mu nařídil snížit dávkování amarylu o 70%. Krevní tlak se upravil do standardních hodnot a léky vysadil. Průjmy se za tu dobu nevyskytly.  A potíže s erekcí taktéž nezaregistroval. Objevila se drobná bolest pod levou lopatkou. Cítil se vitální a svěží. Působil spokojeně.

Dávkování AP po této kontrolní konzultaci jsem zvolil takto:

Navázat na původní dávkování a připravovat metodu z dechu (bez varu) a zvyšovat každý týden stupeň ředění o 1l. Četnost podání 1x týdně.

Do další kontroly ke konci září se dostal na potenci 16l a referoval o ustálení zlepšeného stavu z minulého období. Dávky amarylu snížil oproti poslední kontrole o 1/3. Potíže, o kterých hovořil na 1. konzultaci, se žádným způsobem několik měsíců neprojevují. Občas ho zabolí v koleni nebo jiném kloubu.

Dávkování do našeho příštího shledání jsme se domluvili takto: Užívat 1x za 14dní preparát z nevařeného dechu 18l a dále připravovat spíše pocitově – při náznaku potíží užít jednorázově.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce