Když chybí dobrá nálada

23.10.2017 | Marcela Bertoková | marbert@seznam.cz

Deprese

Paní, 60 let, přišla s velkými depresemi, kterými trpí asi pět let. Bere antidepresiva a pravidelně navštěvuje psychiatrickou poradnu, je plačtivá, nemůže v noci spát, má zarudlé oči, bolí ji často hlava a neví co se životem. Doporučila jsem P5 1,5 litru jednou za tři dny. Hned na to telefonuje, že to není možné, ale celou noc spí a cítí se mnohem lépe a moc děkuje. Přišla za dva měsíce do poradny s úsměvem a radostně vyprávěla, jak se vždy po AP skvěle cítí. Je na P5, 3 litry. Doporučila jsem pomalu navyšovat po 1,5 litru a za měsíc vzít novou lahvičku. Za čtyři měsíce přišla jako sluníčko a s radostí mi oznámila, kolik má energie. Oči měla mnohem lepší, dokonce přestala kouřit a měla radost ze života. Vysvětlila jsem jí, jak je důležité nyní začít s pročištěním, i když se cítí dobře. Doporučení: Střídat slinu var a dech var až do 12 litrů, popřípadě mít po ruce novou AL na P5. Další návštěva za půl roku, nebo dříve když bude třeba. Za půl roku přišla, ale opět s depresemi a pláčem, přibrala 10 kg, oči opět zarudlé, a k tomu se přidalo pár reverzních symptomů z mládí. 6 měsíců si paní autopatii vůbec nedělala, protože jí bylo dobře. Pak ale řešila problém s rodinou (synové) a to myslím je ten důvod proč se deprese vrátily. Hned pokračovala s AP tam, kde přestala. Velmi rychle se jí ulevilo a vše šlo k lepšímu. Dnes ví, že se chytrá jemnohmotná energie jen tak oklamat nedá a vždy má lahvičku na dosah, když je třeba. Elánu má na rozdávání a tuto metodu s radostí doporučuje i ostatním.

Když má máma dobrou náladu

Paní 35 let si stěžuje na celkové vyčerpání, v noci se často budí a nevyspí se (má malé dítě), pálí ji žáha, naříká si na karpály, křičí na dítě a neovládá se. Asi před rokem se objevil ekzém na obličeji a problémy se žaludkem.

První podání AP bylo v září 2016 a doporučila jsem SV 3 litry ob den, pak 4,5 l 2x týdně a 6 l 1x týdně a upravit jídelníček s omezením kyselinotvorných potravin. V prosinci má podstatně více energie, ale pociťuje více pálení žáhy, žaludek stále zlobí (byla u lékaře, je překyselený), ekzém je stejný, ruce ještě brní, v noci lépe spí, je stále nespokojená a na konzultaci pláče. Dostala novou lahvičku, první dva týdny si dělala P5 1,5 l a ve stejné lahvičce pokračovala s vařenou slinou i dechem současně až do 12 litrů jednou týdně. V dubnu 2017 přišla spokojená bez větších potíží, na dítě již nekřičí a celou noc spí, nestěžuje si na žaludek, ale na pálení žáhy občas ano. Je bez ekzému a úplně zapomněla na brnění rukou. Má dobrou náladu a usmívá se. Chce pokračovat a už má připravenou novou AL a těší se na P5 1,5 l dle potřeby a intuice.  V červenci 2017 si již AP nedělá, ale ví o něm. Je šťastná a bez potíží. Chci zdůraznit velký vliv, jaký  může mít na své dítě milující máma, když  je v pohodě.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce