Konference 2021 je za dveřmi – sdílíme zkušenosti

26.11.2020 | Jiří Čehovský

Když pozorujeme, co dělá autopatie s námi nebo s našimi blízkými či s klienty,  nikdy si nejsme úplně jisti, jestli ten ekzém, mizerná nálada, bolesti  kloubů či nespavost neodezněly spíš nějakou šťastnou náhodou, jen tak samy od sebe, nezávisle na prolévání vody. Je to přece tak zvláštní a ne s každým si o tom můžeme popovídat. A v médiích, ve školách, v ordinacích i jinde nás stále ujišťují, že jsme jen hmota a že nic jemného, jemnohmotného či nehmotného nemůže ovlivnit náš život, naše pocity ani naše tělo. Ale sdílením zkušeností mezi těmi, kdo používají  naši metodu, se dovídáme, že se to děje na mnoha místech, mnoha lidem a mnoha různými způsoby.

O tom, jak se to děje, co má vliv na to, aby se to dělo, si povídáme na konferencích. Jednou za rok se scházíme ve velkých sálech a celý den trávíme tím, že si vyprávíme, jak se vyvíjely naše případy autopatické léčby. S podrobnostmi, které v případě naší metody hrají tak velkou roli: Jakou jsme použili v konkrétním případě metodu přípravy autopatického preparátu, v jakém byl stupni ředění a jak často jsme jej podávali. Jak se ty které potíže vyvíjely, jak se ten který konkrétní člověk uzdravoval. Jaké překážky byly na té někdy nelehké a někdy zas docela snadné cestě překonávány.

Příští konference s mýtickým číslem 13 se bude konat už za chvíli, 30. ledna 2021. Tentokrát však na internetu. V tomto podzimu proběhl tradiční kurz pro pokročilé, byl také jen na internetu a byl hojně navštíven i dobře oceněn účastníky. Diskuse prostřednictvím chatu tam dokonce byla čilejší, než na co jsme byli zvyklí při minulých ročnících.

Ještě ke kasuistikám, popisům případů, které bývají náplní konference. V medicíně tvoří součást tzv. vědeckého přístupu. V homeopatii je to hlavní součást vědeckého přístupu. V autopatii je to jediná součást vědeckého přístupu, ve smyslu vědět, dovídat se. Jen případy nám  ukazují, jak autopatie funguje. Z mnoha individuálních zkušeností můžeme zobecňovat a tvořit pravidla a také se inspirovat k řešení vlastních případů.

Každý, kdo má co povědět svým kolegům, je vítán jako řečník na 13. konferenci. Pište kasuistiky a přihlašte je u nás do konce roku. Mohou být i velmi stručné, bez řečnických výkonů, suchá fakta. Technická stránka je organizátorem vyřešena a nebude pro vás představovat problém. Přednášet  stejně jako přijímat projevy ostatních či diskutovat budete z pohodlí svého domova.

Přestože je každý z nás jiný než ten druhý, něco máme společné. Dohromady tvoříme asi tak jednu miliontinu světové populace. A tato jedna miliontina ví něco, co ti ostatní neznají, něco, co je velmi užitečné a zároveň, aspoň já to tak cítím, i dost povznášející. Něco, co tak trošku mění svět k lepšímu.

Organizační informace a přihláška ZDESvědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce