Jarní praktický seminář 2024

14.2.2024 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

531. 5. – 2. 6. 2024, hotel Pavla, Vlachovice

Jarní seminář (bude to náš čtrnáctý) je věnován umění, jak optimálně stanovit parametry autopatie, jak vést zápis vstupního interview a jak jej analyzovat, jak pracovat s klientem. Ve spolupráci se zkušenými učiteli budou rozebírány  případy konkrétních lidí, bude o nich diskutováno a budou navržena řešení. Posluchači se mohou procesu analýzy aktivně zúčastnit. Byla zde v minulosti navržena fungující řešení i u náročných případů chronických poruch a celkového rozladění. Je to příležitost k diskusi a společné radosti z „nemožných“ vyléčení,  stejně jako ke sdílení komplikovanějších situací, k nimž v životě dochází,  a k rozhovorům o tom, jak žijeme s autopatií. O svých zkušenostech si účastníci obvykle vyprávěli nejen v přednáškovém sále, ale také u večerního ohně a po celou dobu pobytu. Pro studenty, kteří se zatím setkávali jen on-line, je to příležitost osobně poznat své studijní kolegy a učitele.

Praktický seminář se bude tentokrát konat na Vysočině, v rodinném hotelu Pavla. Hotel je 6 km od Nového Města na Moravě, za obcí Vlachovice. Nachází se v přírodě, v čistém prostředí Žďárských vrchů. Necelý kilometr od hotelu jsou lesní prameny, kde se hezky dělá AP (dva semináře zde již proběhly), a kde se nechal Bohuslav Martinů inspirovat ke složení známé kantáty Otevírání studánek. V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje a také prostorné vícelůžkové pokoje a apartmány. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, na pokojích je k dispozici lednička. K relaxačnímu pobytu na Vysočině můžete přizvat i svou rodinu nebo přátele, nebývá výjimečné, že zatímco paní studuje, manžel se věnuje turistice.
Účast se započítává pro účel vydání absolventského certifikátu jako jeden cyklus dvoudílného pracovního semináře online.

Organizační informace

Místo konání: hotel Pavla, Vlachovice 25, Nové Město na Moravě.

Termín: 31. 5. – 2. 6. 2024  (Pá–Ne)

Lektoři: Mgr. Jiří Čehovský, Ing. Jan Matyáš

Ubytování v pátek od 15 h.
Výuka bude probíhat v pátek 16–18:30 a 20–21:30, v sobotu 9–12:30 a 16–18:30, v neděli 9–12:30.
V neděli po obědě odjezd. Na sobotu večer plánujeme společné posezení u ohýnku.
Časy jsou orientační, vše bude upřesněno v dalších informacích, které rozešleme týden před jarním seminářem všem závazně přihlášeným účastníkům, kteří kurz v termínu uhradili.

Kurzovné: 2 600 Kč, při úhradě do 31. 3. Po tomto termínu je kurzovné 2 900 Kč.
Úhradu kurzovného proveďte převodem na účet: 2701365124/2010, VS 3105.

Přihlásíte se vyplněním této přihlášky (soubor ve Wordu) a odesláním na e-mail: kurzy@autopatie.cz  Případné další bližší informace na tel. čísle 257 922 591.
Vyplněnou závaznou přihlášku zašlete prosím co nejdříve, do 31. 3. 2024.  Přijetí přihlášky Vám bude potvrzeno mailem.
Na jarní seminář můžete jet i s rodinnými příslušníky, přáteli apod., kteří se semináře účastnit nebudou a budou hradit jen ubytování a stravu.

Cena ubytování včetně plné penze – 2 dny/1 osoba: 2 200 Kč. Úhrada na místě v hotelu (možnost platit kartou).
Ubytování je možné ve 2 lůžkových pokojích, případně 3–4 lůžkových pokojích/apartmánech.
Příplatek za samostatné ubytování na pokoji 400 Kč/noc. Cena pro děti do 12 let je 700 Kč/den (včetně plné penze).
Stravování: snídaně – formou bufetu, oběd – polévka, hlavní chod. Večeře – hlavní jídlo (výběr ze 2–3 jídel, možnost vegetariánské stravy).

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou přihlášku i platbu za kurz, stáváte se účastníkem autopatického semináře a týden před konáním semináře vám zašleme program a konkrétní instrukce ke kurzu a pobytu.

Těšíme se na naše společné setkání.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce