Pár fotografií z 6. konference

3.4.2014 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

Na začátku února jsme se sešli jako obvykle, abychom zrekapitulovali,  čeho jsme dosáhli,  jaké zkušenosti  jsme udělali  a co nás zaujalo natolik, abychom se s tím svěřili ostatním. Zaznělo celkem sedmnáct příspěvků. Celé to bylo o zlepšování  a nejčastěji také o vyléčení  nemocí, považovaných z konvenčního hlediska za nevyléčitelné. Atmosféra v sále byla zářivá a jedna klientka, která tyto konference navštěvuje pravidelně, řekla, že se ještě několik dní po tomto setkání cítila skvěle, ačkoliv jinak se cítí jen dobře. Energie tam byla určitě velmi intenzivní, jak jinak  v sále plném lidí, kteří poskytují autopatii nejen ostatním, ale i sami sobě.

DSC_0099

Lékařka Martina Kormundová referovala, jak jí fungovala autopatie u případů boreliosy, deprese, Crohna, Basedowa, melanomu a psoriasy.

DSC_0128

Psycholožka Veronika Kučerová nás seznámila s případy léčby dětí a s tím, jak působí  vysoké potence preparátu  z prány.

DSC_0150

Pediatr Tomáš Lebenhart mluvil hlavně o tom, jak se mu podařilo zvládnout případ roztroušené sklerosy a o vztahu matka – dítě při léčbě dětí.

DSC_0110

Peter Hajduk je chirurg, ale zde mluví  o autopatické léčbě rakoviny. Nevysvětlitelná jasná čára na fotografii svědčí podle jednoho názoru o přítomnosti světelné bytosti, která se také přišla podívat.

DSC_0137

Celkový pohled do sálu


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce