Léčí se celá rodina

2.11.2013 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

Dobrý den pane Čehovský,

naposledy jsem Vám psala v červnu, kdy jsme spolu řešili růži v mé operované ruce, kterou jsem měla již po druhé z odběru na onkologické kontrole. Ráda bych Vám sdělila, že jsem byla minulý týden opět na pravidelné kontrole na onko. Mám všechny výsledky ze sonografu i z krve v naprostém pořádku. Dokonce mně doktor na sonu oznámil, že hematiom na játrech (našel mně ho před 5 lety a říkal, že je to u žen po 45 letech úplně běžný nález, který se s věkem buď zvětšuje a nebo se jich udělá více) se z 18mm zmenšil na 14mm.

Minule jsme si spolu psali, jak postupovat, aby při dalším odběru krve jsem opět neměla bakterii růže. Takže Vám musím napsat, že jakmile jsem přišla z vyšetření a z odběrů domů, udělala jsem si preventivně autopatii z vařené sliny ze 4,5 l. Pak jsem ji ještě zopakovala druhý den – přeci jen jsem měla obavu, aby se neopakovalo to, co už jsem 2x prožila. Přitom jsem asi týden před odběrem zvýšila dávky  pití jedlé sody a snažila jsem se vyvarovat sladkých jídel a cukrů.

Dnes jsem týden od sona a od odběru a jsem v úplné pohoděJ!!!!!! Taky jsem moc šťastná, že mám výsledky v úplném pořádku!!! Dokonce doktorka na onkologii řekla, že mám krevní obraz přímo předpisový, že se s tím u vyléčených pacientů, kteří prodělali chemoterapie, setkává jen velmi zřídka! Takže pane Čehovský, opět autopatie ukázala, jaká je to výborná, ničím nenahraditelná léčebná metoda!

Navíc jen tak „na okraj“ Vám musím říct, že jsem se nikdy necítila tak skvěle, jako teď, a to vlastně po rakovině a po padesátce!  Užívám si každý den, mám stále dobrý životní pocit a věřím sama sobě.

Moje dcera Petra, která díky autopatii měla skvělé těhotenství, přirozený rychlý porod, kdy porodila zdravého chlapečka 3,66 kg, pokračuje v autopatii dál.  Jako maminka sice ví o záludnostech očkování dětí, ale jednak nemá takovou odvahu, aby Tomáška nechala bez očkování a jednak její manžel si přeje, aby byl malý očkován. Takže chodí s Tomáškem jen na základní očkování a jakmile se vrátí domů, udělá mu autopatii.  Zrovna tak při rýmě, zaníceném očičku, praktikovala autopatii. Výsledek – Tomášek je krásné spokojené miminko, je zdravý, nemá žádné reakce po očkování jako ostatní děti. Navíc pěkně celou noc spinká a je stále s úsměvem na tváři, v naprosté pohodě celý den.

Děkuji Vám za všechno, a to jak za sebe, tak i za celou autopatící rodinu (autopatíme opravdu všichni, všechny 4 generace).  Slovy nelze ani vystihnout, jak moc jste mně a mojí rodině s autopatií pomohl!!!!! Díky patří i Veronice Kučerové, která mě k autopatii nasměrovala a také pomáhala.

Děkuji Vám za vše!
Mějte pohodové dny

Hanka Roučková, Plzeň


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce