Informace ze 7. čakry – působení na všech úrovních

12.12.2021 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

Důvodem disharmonií (poruch) těla a mysli je rozladění k příjmu životní síly, prány, která nás utváří, dává nám vědomí, pocity, myšlení, řád, lásku a také energii či odolnost. Prána, informační tok jin a jang (binární kód dnešními slovy), vyzařuje ze Zdroje, prochází naším systémem čaker, organizuje ho, a s ním i oblasti  k jednotlivým čakrám příslušející. Čakry mají svou hierarchii, v každé vyšší čakře je obsažena také informace utvářející čakry nižší. Proto má nejvyšší individuální 7. čakra zásadní roli v životě  – je v ní vibrační, informační  vzor celého člověka, odtud se zhmotňuje v těle. Tam sídlí naše vědomí a odtud se vydává jinam po opuštění těla. Preparát ze sedmé čakry je schopen zlepšit spojení s vyššími univerzálními čakrami a Zdrojem a posílá do nižších čaker informaci o tom, jak to má ideálně vypadat, plán, harmonický obraz člověka.

Přišla za mnou do poradny paní  přes čtyřicet. Když jsem se jí zeptal, co by na sobě  chtěla zlepšit, řekla mi, že trpí přeskakováním srdce, vadí jí to  v noci, když se obrací, tehdy to cítí  silně. Ruší to spánek. Tak to původně začalo, a pak se nepravidelný tep s pocitem „přeskočení“ začal projevovat i při chůzi do kopce a přitom cítila nepříjemné stažení na hrudníku.  Tento stav ji  trápí  už pět let. Stále se to pomalu zhoršuje. Cítí často tíseň na hrudi. Rozhodilo jí to psychiku, říká, takže prožívá cosi jako depresi. Byla na vyšetřeních u lékařů, při scintigrafickém zkoumání myokardu „něco“ našli, a poté co nosila holtr, byly objeveny extrasystoly a nedomykavost mitrální chlopně. Na kardiologii jí řekli, že je to poměrně rozšířená vada, s níž se nedá nic dělat a pokud by došlo k velkým potížím, přichází v úvahu náhrada chlopně za umělou. V současné době ji přeskočení srdce budí až 10x za noc a bývá tím pádem  nevyspalá.

Má strach, všeho se bojí. Má úzkostné předtuchy, že ji zase přepadne  tíseň kolem srdce. Dřív bývala společenská, v posledních letech se však uchyluje do samoty. Trpí plačtivostí. Je stále vylekaná, nerada někam chodí,  nechce jezdit ani na chatu. Dřív  ujela i 100 km na kole, před rokem se ale ze všeho stáhla.

Trpí také chronickou bolestí zad. Záda jsou ztuhlá v oblasti srdeční čakry, což jí překáží například v praktikování jógy.

Občas cítí pálení jazyka.

Na noze má odmalička ekzém, zfialoví z chladu, při teple není vidět.

Nebere žádné léky, jen občas homeopatický lék Argentum nitricum 15.

Před dvěma měsíci si začala dělat autopatii, po kurzu a podle knihy. Nejdřív brala Prána 5, přičemž si to vylepšila a odebírala informaci nejdřív ze srdeční čakry, pak ze 7. čakry, pak ředila 1,5 litrem vody a pak aplikovala do všech čaker. Ob den.

Zlepšila se jí pak psychika, ale spánek a přeskakování srdce ne. Poté zvyšovala množství vody po týdnu, a to o  půl litru. Zároveň si přidala preparát z dechu s varem, ve stejné potenci. Vždy 3x opakovala po sobě preparát z Prány a 3x po sobě DV. Poslední měsíc  brala autopatický preparát denně: DV  4  l   po  3 dny, pak Prána 5, 4 l po 3 dny, střídala a nyní je s obojím  na 5 litrech.  3 týdny Argentum nitricum nebrala, poslední 2 dny opět ano.

Nyní má poněkud zlepšenou psychiku, ale ostatní věci zůstávají zhruba stejné.

Doporučil jsem jí: Prána 3, 6 litrů, prvně vrátit potenci i nad hlavu, pak už jen podávat do 6. až 1. čakry. Střídat s DV 6 litrů, 1x  týdně něco z toho, nebo častěji podle pocitů. Neodebírat již informaci také ze srdeční čakry, ale postupovat přesně podle Návodu k použití (je stejný jako pro Prána 5, ale pouze se sestupným podáním do všech čaker).

Kontrola za měsíc a půl:

Když udělala prvně Pránu „bylo to suprový a nálada úžasná“ a klidný spánek a pokračovalo to i další dny, i když srdce přeskakovalo  dál. Nejvíc to vadí při chůzi, pocit v krku a tlak do hlavy trvá 3 minuty. Nyní ji to však psychicky nesráželo jako dřív. Dobrá nálada vydržela až do další středy, kdy vzala DV. Pak následovalo zhoršení nálady, zhoršilo se i přeskakování srdce a únavnost. Organizmus dal v tomto individuálním případě najevo, že DV nepotřebuje. Prána se mu naopak líbí. Proto udělala už za 4 dny pránu stejně jako před tím –  zlepšení psychiky hned následovalo. 2x měla procházku bez přeskakování srdce, hned po první práně. Po týdnu opět Prána 3 a cítila příznivý účinek na psychiku a spánek. Ale srdce se občas projevilo. Pak přešla na Pránu 5 (podání do všech čaker nejen sestupně, ale i vzestupně) a neviděla rozdíl v působení. Homeopatikum už nevzala.

V té době její pes zvracel, dělala mu autopatii z prány, denně 2 l, přestal zvracet a už nezvrací 14 dní. Stará fenka se na preparát  těší.

Za týden zkusila  slina var – poté brečela, slabost na hrudi a přeskakování srdce a bolela hlava silně, šlo to do migrény, čili, preparát z fyzické informace s varem se opět neujal, a proto ho už dál nepoužívala. Následovala Prána 5, 6 l, a to dělá  jednou týdně dodnes.

Chvíli je jí dobře  a chvíli se cítí hůř, celkově je klidnější, nyní 3 noci neměla přeskakování srdce. To se už objevuje jen při námaze, cestě do schodů například. Budí se 3x za noc, dřív 10x.

Doporučení: Prána 5,  9 l  , nepodávat již pravidelně, ale podle pocitů. Když se zhorší pocity, hned podat, jinak ne. A za 3 týdny opět zvýšit, ale jen v případě, že nebude plná spokojenost s 9 litry. Zvyšujeme ve snaze nalézt její optimální hladinu ředění, která je u preparátu z prány tak důležitá. Pokud by ji náhodou překročila, může se vrátit na tu, co působila nejlépe před tím.

 Kontrola za tři měsíce:

Je nadšená, vše se jí daří. Brala i AP ze stolice  (autonosodu) 3 l, týden, střídala s Pránou.

Nemá už žádné srdeční příznaky.

Tíseň je výrazně zlepšena. Není už ustrašená.

Nyní je  na Prána 5, 10,5 l , podává do 7. čakry jen při zvýšení potence, jinak  jen 6. až 1. a zpět.

Nemívá už  žádnou bolest břicha před menses – před tím na to pravidelně trpěla a ani to nepovažovala za něco zvláštního, takže se o tomto problému před tím nezmínila.

Doporučení: AUTO 12 l  Prána 5, opakovat jen podle pocitů.

 Kontrola za 2 měsíce:

Je s Pránou 5 stále na deseti a půl litrech. Dělala pránu pravidelně každou středu. Po psychické  stránce se hodně vylepšila. Plave  20 minut, sportuje. Nemá problém, ale někdy když jde do pár schodů, tak se rozbuší srdce a jindy jde do 300 schodů a nic. Není už lítostivá.  Nějaký pocit na hrudi má jen krátce a třeba jen jednou za 4 dny. Doporučení: Pokračovat stejně. Navýšit množství prolité vody jen při ubývání účinku.

 Kontrola za další 4 měsíce:

Paní hlásí, že  asi před třemi měsíci pozorovala pomalé zhoršování stavu. Navýšila tedy na 12 litrů Prána 5.  Zažívala následně „přívaly energie, radosti a bezstarostné mysli“. Byla po roce na kardiologii. Řekli jí, že je bez nálezu. Pan doktor prý tomu nemohl věřit.  Později se její vnitřní pocity začaly mírně zhoršovat, a proto nyní žádá o radu.

Mé poslední doporučení bylo:  Když současná potence přestává zlepšovat, je třeba zvýšit, nyní na 13,5 l.  Je také vhodné neopakovat již mechanicky jednou týdně, ale sledovat pocity a zasahovat tehdy, když vznikne dojem, že to jde dolů. Pokud současná potence již nezlepšuje, vždy  zvýšit o 1,5 l. Od 15 litrů pak o 3 l.

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce