Případ celostní samoléčby vážné nemoci

28.4.2012 | L. M. | autor@autopatie.cz

V mém životě došlo k těžké traumatizující události, kterou jsem neunesla a onemocněla jsem depresí. Aniž bych se léčila, stav se sám zlepšil. Následně jsem se ale za dva roky ocitla zcela nečekaně v těžké psychóze, kdy jsem nepoznávala své okolí a bylo nutné podat elektrické šoky.Tento vážný stav u mne nastartoval bipolární schizoidní psychózu, jejíž akutní manický atak se vracel pravidelně po 4 letech.Při posledním pobytu na psychiatrii jsem byla převedena z léků na risperdalové injekce. Na tyto injekce jsem po propuštění docházela na psychiatrii každých 14 dnů ambulantně. Nevím, co nastartovalo těžký depresivní stav, který jsem dříve v takové míře neznala, zda injekce, či se nemoc celkově prohlubovala, dříve byl u mne totiž léky jištěn jen atak mánie. Deprese byla tak těžká, že psychiatr na mou žádost risperdalové injekce vysadil a předepsal léky proti depresi. Léčba však i přes různé kombinace antidepresiv nezabírala. S obrovským sebezapřením jsem plnila své povinnosti v práci(radiologický asistent), doma jsem ale jen ležela. Nejhorší byly víkendy, kdy pocity strachu, úzkosti a obav byly spalující. Tato deprese trvala téměř půl roku.
Měla jsem ale veliké štěstí, protože nás naše příbuzná seznámila s autopatií. Následkem nemoci jsem sice byla zcela apatická, bez jakéhokoli zájmu, přesto jsem si vybavila, že jsem nedávno viděla v televizi překrásný pořad o paměti vody.
Naštěstí léčba autopatií byla tak strašně jednoduchá, se studánkou v blízkosti nevyžadovala vůbec žádné úsilí. Manžel kontaktoval pana Čehovského a ten doporučil praktikovat autopatii z převařeného dechu třemi litry vody jednou týdně. Deprese mi natolik brala život, že jsem se k ní zcela upnula. Neuposlechla jsem rady pana Čehovského a praktikovala jsem ji celý měsíc každý den v domnění, že čím častěji, tím lépe. Asi po měsíci mého snažení deprese již netrvala celý den, nebo do obvyklých 16 ti hodin, ale ustupovala již dopoledne okolo 10 té hodiny. Napadlo mě, že si zvýším potenci na deset litrů a praktikovat budu již jen jednou týdně a stal se zázrak. Hned po první aplikaci z 10ti litrů deprese okamžitě úplně odezněla. Vím jistě, že se toto stalo díky autopatii, protože jako průvodní jev mi přestala tvrdnout kůže na chodidlech, tento problém byl vleklý a také neřešitelný, paty stále bolestivě praskaly. Nohy se také přestaly zapáchavě potit. Došlo zázračně ke zlepšení spánku, přestalo úplně občasné chrápání.

L. M.
20.4.2012


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce