Ukončení tříměsíční neschopenky

1.11.2023 | Mgr. Vladislava Bílková | bilkolada@seznam.cz

Paní 52 let začala mít již před několika roky problémy s kolenem levé nohy. Lékař určil diagnózu artróza II. stupně. Každých 14 dnů tahali vodu z kolene. Celá noha byla bolavá, nehybná, v dřívějších letech v té  noze paní prodělala růži a od té doby ji noha natékala, bylo jí doporučeno používání kompresní punčochy, byla operace křečových žil.

Koncem léta koleno nateklo, bylo celé červené, noha bolela tak, že paní ani nespala. Lékař doporučil koleno ledovat a léky na bolest. Ani po 2 měsících se nic nezměnilo. Paní přešla na zdravější stravování. V říjnu začala s autopatii, ještě v noci po našem rozhovoru si udělala 1,5 l ze sliny – trochu se jí ulevilo i na chvilku usnula. Hned ráno objednala lahvičku a knihu o autopatii. Pak udělala SDV 2 l (začala tak,  aby se tělo pročistilo od škodlivin,  dříve prodělala covid). Pokračovala a každý den zvýšila o 0,5 l a jen SV,  dostala se na 3 l SV, které ji vyhovují, noha se dá pokrčit, ujde delší trasy. Navštívila jako samoplátce fyzioterapeuta, ten jí Dornovou metodou tzv. nahodil, srovnal kosti ve špatně postavené pánvi, kříži a koleni. Nyní AP praktikuje jednou za týden 3l SV na třetí oko a ještě zbytek vody naleje na koleno. Bylo jí doporučeno navýšení pro případ pocitu, že by již potence AP nefungovala, ale zatím nechce zvyšovat. Na doporučení fyzioterapeuta cvičí každý den.

Vzhledem k tomu, že jí ukončili po 3 měsíčním marodění neschopenku a vrací se do zaměstnání, kde bude nohu opět namáhat, a i nadřízení jí dávají dost nelibě najevo, že byla dlouho na neschopence, byla doporučena Prána 5 od 1,5 l.

Ještě jeden bonus na závěr. Paní měla problémy s menstruačním cyklem, gynekoložka vždy při vynechání chtěla, aby přijela na injekci pro její vyvolání, což paní odmítla, řekla že to nechává na přírodě. Nyní po podávání AP se menzes vrátily v pravidelném cyklu.

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce