Únavový syndrom

2.3.2011 | Zuzana Vítová | zuzana@a.cz

Můj případ začal před dvaceti lety. Byla jsem vdaná a měla dvě malé děti. Stále jsem byla unavená ale všichni mi říkali, že je to normální a až děti povyrostou, tak se to zlepší. Děti rostly, ale moje únava zůstávala. Byla jsem z toho zoufalá protože dříve jsem hodně sportovala a učení mi šlo samo. Teď jsem při učení slovíček usínala a na cvičení jsem neměla sílu. Velmi jsem přibrala a lékařka mi tvrdila, že jsem unavená, protože jsem tlustá. Čím více jsem se snažila zhubnout, tím více jsem přibírala. Mou zhoubou byly větrníky a dorty s máslovým krémem. Musela jsem mít denně jeden jinak mi bylo špatně.

Během let děti vyrostly a já měla čas jen na sebe. Začala jsem studovat na Homeopatické akademii. Jako každý student jsem na sobě vyzkoušela několik léků. Pomohly mi od různých potíží ale únava zůstávala. Byla jsem na kurzu autopatie a použila jí na sobě s velmi dobrým výsledkem. Bohužel zanedlouho se únava vrátila.

V červnu 2010 jsem použila autopatii s převařenou slinou prolitou 3 litry vody.

Nevím, co jsem si od toho slibovala, ale byla jsem překvapena, když mě druhý den přešla chuť na sladké. Od té doby jsem větrník ani jiný dort nejedla.

Během pěti měsíců se mi vrátila chuť do života. Cítila jsem, jak má vitalita vzrůstá. Začala jsem chodit do společnosti. Vrátila jsem se ke studiu angličtiny. Jezdím na rotopedu a chodím cvičit pilates. Mám pocit, že se mi v hlavě rozsvítilo. Vše je jasné a problémy mají jednoduché řešení. Cítím se výborně. Připadá mi, jako bych posledních dvacet let nežila.

Dodávám, že během posledního roku jsem neprodělala žádnou homeopatickou nebo alopatickou léčbu. Nedošlo k žádné změně doma ani v zaměstnání.

Za své „znovuzrození“ vděčím autopatii. Použila jsem ji jen jednou s převařenou slinou a 3 litry vody. Od té doby jsem neměla potřebu jí opakovat.

Ať už mi bylo cokoliv, je to pryč a já doufám, že to tak zůstane.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce