Už jen seděla doma a čekala až umře – případ těžkého astmatu, bolestí hlavy, páteře a kloubů…

3.4.2019 | Sofia Mattei | sofia.mattei@centrum.cz

Příspěvek přednesený na konferenci Autopatie 2019

Ráda bych se s vámi podělila o jeden zásadní případ z mé léčitelské praxe. Samozřejmě se svolením dotyčné klientky. Ve své praxi se věnuji především energetickému léčení ve spojení s masážemi, dále diagnostice zdravotního stavu pomocí přístrojů Oberon Quantum Systém a Aureola S a následně kompenzaci zjištěných potíží. Od loňského roku také autopatii.

Zhruba před pěti lety ke mně poprvé přišla velmi těžce nemocná paní.  Je jí 57 let. Má těžké astma, 30 let je na kortikoidech a dýchacích přístrojích, bez kterých by se neobešla. K tomu trpí úpornými a častými bolestmi hlavy, na které také bere léky. Přidejme vleklé bolesti páteře (především krční), kyčlí, kolen, záněty v různých částech těla, křečové žíly, otoky nohou, zvětšenou štítnou žlázu, bušení srdce, pocit tlaku pod žebry. Není divu, že také její psychický stav je velmi špatný. Blíží se až k rezignaci. Sama říká, že už jen sedí doma a čeká, až umře. Kromě toho je také velmi nervózní a neklidná. Ke zklidnění nepřispívají ani pravidelné návštěvy nemocnice a obvodních lékařů, kdy je vždycky doslova vynervovaná. Dostane pokaždé horu léků, ale její stav se stále zhoršuje.

Začala ke mně chodit pravidelně, protože vidí, že to má smysl, že se potom cítí mnohem lépe. Při každé návštěvě z ní odstraním obrovské vrstvy energetické špíny, uvolním záda a krční páteř, takže zase může otáčet hlavou. Vždy se ke mně doslova přibelhá absolutně bez energie, cestou po rovině se musí co chvíli zastavit a odpočívat. Odchází ode mě jako nová, ale při příští návštěvě je zase všechno jako předtím. Ovšem jen do okamžiku, kdy jsem objevila autopatii. Řekla jsem jí natvrdo, že jestli jí nepomůže tohle, tak už nic.

Pořídila jsem jí první lahvičku a domluvily jsme se, že první dávku preparátu jí připravím sama, aby názorně viděla postup. Při její rozhozené psychice měla strach, jestli to vůbec zvládne. Doporučila jsem jí preparát z 1 litru DV denně. Sama jsem byla zvědavá, jak na ni první dávka zapůsobí, protože byla skutečně v žalostném stavu. Připravila jsem jí tedy preparát přesně podle návodu a aplikovala do třetího oka. To, co se s ní dělo okamžitě potom, předčilo veškerá moje očekávání. Paní najednou ožila, jako kdyby dostala živou vodu. Napřímila se, rozzářila se, měla najednou chuť do života. Zázrak! S chutí se pustila do léčení. Poprvé v životě pro sebe něco dělá sama a nespoléhá na doktory. Upozornila jsem ji, že to bude běh na dlouhou trať, když 30 let na tom byla tak mizerně. Přišla na kontrolu a na masáž za tři týdny a já se nestačila divit. Doslova vlétla do mé ordinace, plná energie, ale hned si začala stěžovat, že se jí pořád špatně dýchá, že to asi nefunguje. Asi prý čekala zázrak. Začala jsem s ní rozebírat postupně všechny její dřívější zdravotní problémy a zjistily jsme, že mnohé z nich ustupují či dokonce úplně zmizely. Zkusily jsme zvýšit potenci na 1,5 litru DV obden, ale žádné zlepšení se nekonalo. Paní se tedy zpět vrátila k osvědčenému 1 litru DV denně a v tom pokračovala až do začátku prosince, kdy znovu zvýšila potenci na 1,5 litru DV obden. A funguje to. Teď u mě byla na kontrole a na masáži 7.1. a já ji nepoznávám. Sice stále bere léky naordinované v nemocnici, ale dýchací přístroj používá minimálně. Ostatní potíže postupně ustávají, bolesti pohybového aparátu zmizely úplně, hlava ji bolí jen občas. Štítná žláza je v pořádku. Při kontrolách v nemocnici jsou v pořádku i krevní testy. Na procházce už se nemusí zastavovat a odpočívat. A navíc vyjde naráz schody do 2. patra. Dříve končila na 2. schodu zdola. Nejvíce viditelný je ale rozdíl v její životní energii a psychice. Je klidná a plná energie a má radost ze života a z pokroku, který udělala. Naštěstí pro ni měla dost vytrvalosti a disciplíny, aby toto mohla zažít na vlastní kůži. Spousta lidí by to třeba po několika týdnech vzdala, ale ona ne. 23.4. to bude přesně rok, kdy dostala svůj první preparát. Mám z ní obrovskou radost a je pro mě velkou motivací do další práce, když vidím, že lze pomoci i takto nemocným lidem. I díky autopatii.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce