Vyléčená (nejen) lupénka

3.8.2016 | Miroslav Šimůnek | mirek.simunek69@email.cz

Žena věk 67 let. Lupénku měla několik měsíců. Jednalo se o ložiskovou formu, která se vyskytovala prakticky po celém těle, vyjma obličeje. Ložiska velikosti pětikoruny silně svědila, obzvláště v noci. Při spánku si kůži rozškrábala. Denně měla celou postel i noční košili od krve. Několik let trpí cukrovkou, několikrát denně si píchá inzulín – hodnoty glykémie mívá 18 – 20 mmol/l. Vysoký krevní tlak okolo 180.
Již dříve jsem jí nabídl autopatii na cukrovku. Tehdy to ale jednoznačně odmítla. Letos v lednu jsem jí tedy  opět nabídl autopatii, tentokrát na lupénku. S ohledem na svůj zubožený stav, kdy klasická léčba nepřinášela žádné zlepšení, byla již ochotná přistoupit na cokoliv, co poskytovalo sebemenší naději.

První aplikace autopatického preparátu (AP) byla 30. ledna 2015. Doporučeno slina, var, 1 litr vody. Každý den. Po třech dnech mě sama navštívila a s nadšením mi sdělila, že prakticky po první aplikaci AP přestalo svědění, a že se konečně po měsících může vyspat, a že se cítí o 100% lépe. Doporučil jsem ještě tři dny pokračovat s AP každý den, dále obden, stále jeden litr.

10.2.2015 – stále bez svědění, ložiska klidná bez odlupující se kůže. Znatelné pouze tmavé zbarvení kůže. Kůže se už loupe pouze ve vlasech.
Doporučeno zvýšit ředění na 1,5 litru. Aplikace obden.

15.2.2015 – stav ustálený bez změn. Cití se velmi dobře a to i psychicky.
Doporučeno ke slině přidat i dech, smísit v jednom preparátu, stále s varem a ještě týden pokračovat s 1,5 litrů obden, pak zvýšit na dva litry jednou za tři dny.

Kontrola 27.3.2015 (po cca dvou měsících) – po lupénce zůstaly pouze flíčky, které jsou nepatrně tmavší než okolní kůže, ale bez jakýchkoliv dalších projevů. Pouze z vlasů stále vyčesává šupinky zaschlé kůže.
Cukrovka na hodnotě okolo 6 (téměř v normě). Inzulín si stále píchá, ale podstatně  méně.
Krevní tlak 140 na 80 (téměř v normě).
Celkově se cítí velmi dobře.
Doporučeno pokračovat slina/dech, var, 3 litry jedenkrát týdně.

Konec dubna 2015. Tři měsíce od začátku léčby. Stav se již nemění. Rozhodla se aplikaci AP ukončit.

Konec roku 2015. Stav stále stejný, cítí se velmi dobře. Stále vyčesává šupinky z vlasů. Zřejmě ale půjde o zvýšenou tvorbu lupů. Pomocí jakési „netrápící metody“ se jí podařilo schodit deset nadbytečných kilo.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce