Z knihy Uzdrav se s autopatií Krátké popisy případů chronických disharmonií, zvládaných s autopatií

18.5.2009 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

(AP = autopatický preparát, doma vyrobený v AL = autopatické lahvičce)

Žena 38 let, je ve druhém měsíci těhotenství. Zvrací několikrát denně a je jí stále špatně od žaludku. Podobné potíže měla i v minulém těhotenství před sedmnácti lety. AP 6 litrů. Zvracení a nevolnosti hned přešly, nakrátko se objevila plačtivá nálada, starý (nyní reverzní) symptom, který mívala čas od času. Při jízdě v autě jí bylo několikrát poněkud nevolno, na což trpěla jako dítě (také reverzní symptom). Nevolnosti v autě zakrátko pominuly. Narodilo se zcela zdravé dítě, které mělo při poslední kontrole matky již 7 měsíců. Matka je překvapená vzorným zdravím dítěte, předchozí dítě ( před sedmnácti lety) tak bezproblémové nebylo. Rovněž její zdraví je velmi dobré.

Muž asi 30 let, má na testech zjištěnou sarkoidosu, chronickou a nevyléčitelnou nemoc, která může být postupem času příčinou smrti. Po použití autopatické lahvičky (AP 6 litrů) se cítí mnohem lépe. Testy nyní nevykazují, na rozdíl od minulosti, žádný patologický nález, a to ani opakovaně, v delším průběhu času. Zmizely uzliny na plících, uzlinky v kůži a krevní testy jsou na rozdíl od minulosti plně v normě. Takže v současnosti už nejsou žádné podklady ke konstatování vstupní diagnosy.

Chlapec 4 roky. Opakovaně trpí kašlem, vždy nejméně jeden týden v měsíci, a to po celý rok. Lékaři alergologové řekli matce, že má alergické astma. AP 6 litrů. Kontrola po šesti měsících, v prosinci: Je už několik měsíců prakticky bez kašle i jiných potíží. Alergologové nedávno po testu prohlásili, že už není alergický.

Žena 50 let, úzkost, strach, smutek a nespavost. Časté buzení, spí do 3 ráno a dál nemůže. AP 80C. Kontrola po dvou a půl měsících: Úzkost přešla, smutek také, spí výborně.

Žena 50 let. Deset let má ucpaný nos, dýchá jen pusou. Používá kapky, které ale nos zcela neuvolní. Špatně kvůli tomu spí. Trpí silným slzením očí. Štítná žláza podle testů pracuje jen na 15% a je oteklá, zvětšená, bere umělé hormony. Na CT zjistili cystu v levé ledvině. Bolí klouby na rukách. AP 6 l. Za 3 týdny po podání se krátce zhoršily obě ledviny – cítila je. Pak přešlo slzení očí i bolesti kloubů, ucpání nosu pokračovalo. Poradil jsem jí, ať zkusí na pár dní nepoužívat kapky do nosu. Po dvou dnech od vysazení kapek se nos uvolnil. Za půl roku po podání byla na kontrole štítné žlázy. Řekli jí, že se zmenšila na normál. Krevní testy ukázaly normální, čili 100% funkci štítné žlázy. Nos je stále volný.

Žena 24 let, říká, že přichází kvůli malé bulce za uchem, a že by také chtěla být méně žárlivá. Víc toho při prvním setkání neřekla. AP 6 l. Kontrola za tři měsíce: Zaznamenala mnoho změn k lepšímu u potíží, o nichž se při prvním setkání ani nezmínila. Už rok a půl měla zalehlé ucho a hůře slyšela, to zcela zmizelo. Od samého počátku co má menstruace, trpí při nich velmi silnou bolestí a vždy brala prášky na bolest. Poslední dvě menstruace proběhly prvně zcela bezbolestně. Přestaly také bolesti břicha, které se pravidelně opakovaly i mimo menses. Má mnohem více energie. Přešly poruchy spánku. Žárlí méně. Bulka za uchem je stejná.
Kontrola po roce a půl od vzetí AP: dobré změny přetrvávají, klientka je dlouhodobě zcela bez potíží a hlásí ještě zlepšení své komunikace s lidmi. O bulce za uchem už nemluvila.

Žena 23 let. Má myom velikosti 85 x 100 mm. Gynekolog trvá na operaci. Má chronické vaginální výtoky, způsobované kvasinkovou infekcí. Bere antikoncepční pilulky. AP 6 litrů. Kontrola po třech měsících: Před týdnem byla u gynekologa, myom se výrazně zmenšil , má nyní 55 x 65 mm. Dostavil se i lepší životní pocit. Lékař už nenavrhuje operaci. Hned po podání preparátu ji také zcela přešly výtoky.

Muž 57 let. Vysoký krevní tlak, nyní až 180/95, má ho asi rok, i když bere prášky na tlak. Levou srdeční komoru má dilatovanou. Bere na to rovněž léky. Někdy cítí nepravidelnost tepu. Občas trpí sípavým dýcháním. Má zvýšený cholesterol v krvi – 6,3. Jeho stav se postupně zhoršuje. AP 3 litry. Kontrola po pěti měsících: Dechové potíže zcela přešly, nepravidelnost tepu se už neprojevuje, cholesterol klesl na 5,5 a srdce je podle lékaře zlepšeno. Tlak má trvale 135/ 75 – čili prakticky v normě. Není si jist, zda všechny tyto změny mohla způsobit zředěná slina, ale jiný důvod ke svému zlepšování, které nastalo až po AP, nezná. Objednal se na další kontrolu.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce