Zpráva o použití autopatie s vařením/alkoholem

12.3.2011 | MUDr. Nina Kořínková | autor@autopatie.cz

Pracuji s přístrojem EAV (elektroakupunktura dle Volla). Lze jím pomocí homeopaticky zpracovaných původců, bakterií, virů a plísní, diagnostikovat přítomnost těchto agens v organizmu, nebo i prodělané virózy. Např. EB virus a cytomegalovirus zůstávají v organizmu v neaktivní formě a při porušení celkové rovnováhy se sníží obranyschopnost a viry se znovu aktivizují. Takto v neaktivní formě zůstávají v organizmu také herpes virus a borelie a v tu dobu se nedají borelie z krve prokázat. Na obranyschopnosti se podílí psychika, fyzický a psychický stres, hormonální systém a vlastní imunitní systém, ovlivněný také stravou.
Mimo autopatie používám bylinné koncentráty fy Diochi, které dobře fungovaly na zvýšení obranyschopnosti dle EAV a také subjektivních pocitů, a když si klienti nechali udělat serologii na protilátky, tak i objektivně mizely EB viry, cytomegaloviry i borelie. Potíž byla s plísněmi, kvasinkami, chlamydiemi a toxoplasmozou – i když jsem zkoušela autopatii a homeopatickou Candidu C 30, tak kvasinky nemizely – ani subjektivně ani měřením, i přes zlepšení stravy a použitím jedlé sody nebo Supracidu (preparátu na odkyselení). Zlepšilo se sice pH sliny po ránu, ale kvasinkám se dařilo.
V lednu 2010 jsem začala s použitím autopatie s vařením sliny (PDF). Měrné body, kde se vyskytují plísně, kvasinky a chlamydie jsou na EAV umístěny takto: nosohltan, dutiny, tenké a tlusté střevo, játra, žlučník, genitál, kůže, bod pro alergii, moč. měchýř, klouby.
Při použití autopatie vařením se do tří týdnů snížily plísně a kvasinky, nejpomaleji to šlo s chlamydiemi.
Při použití autopatie s alkoholem mizeli paraziti pomaleji.

Případy:

Já sama mám zkušenost s autopatií s vařením, se kterým jsem začala na konci ledna, a po měsíci jsem pak přešla na líh. Na autopatii jsem celkem již tři roky a nebyla jsem za tu dobu nemocná. Jediné, co se nezlepšilo, byly kvasinky a plísně. Ale nebylo to nijak hrozné – jen občas kožní potíže a zasažené dva nehty na nohách. Letos v lednu jsem začala kašlat. Nepomáhaly bylinky a už ani autopatie. Asi týden po používání autopatie s vařením sliny jsem si změřila na EAV plísně, kvasinky a chlamydie a zaznamenala jejich výrazný pokles. Na začátku užívání vařené potencované sliny se objevily tyto přechodné návratové symptomy, které jsem znala z minulosti: zvětšené uzliny, bolest kloubů, zpočátku zhoršení rýmy, zvýšení chutě na cukr, bolesti hlavy, dva dny zmatenost. Do 14 dnů jsem přestala kašlat, zlepšila se hrozná únava, potřebovala jsem méně spát a zlepšila se mi zadní rýma. Snížila se chuť na sladké.
Po přechodu na líh a vyšší ředění (5 l) se na EAV objevily plísně a kvasinky na bodu pro kůži. Ne v takové míře jako před tím, ale objevily se i příznaky – prasklina mezi prsty a svědění kůže.

Hana
Hodně vytížená pracovně – anamnesa: astma, anticipační úzkosti, malé sebevědomí, kouří, fobie, nervozita, před deseti lety závislá na alkoholu s prodělaným deliriem tremenes.
Při autopatii prosperovala dva roky, pak se vývoj zastavil. Po použití sliny vařením se objevily návraty vzteku, kašel, jeden den dušnost, smutek, únava, vrátil se neklid (pořád musí něco dělat), vyrážka, svědění kůže. Vše se střídalo s pocity zdraví, chutě do života a přílivem energie.
Zaznamenala jsem postupné mizení kvasinek, plísní a chlamydií měřením EAV na obvyklých bodech.
Po měsíci byl přechod na autopatii s lihem (4 l). Došlo ke krátkému návratu jí známého stavu jak po těžkém flámu se zvracením, slabostí, křečemi v břiše, únavou, omámením, přízraky a s rapidním zvýšením chutě na cigaretu.
28. 3. opakovala autopatii z pěti litrů s alkoholem – dostavil se jen přechodný vztek, jinak vše dobré.

Miroslav
Při autopatii značné zlepšení obranyschopnosti, přestal kašel a časté záněty průdušek s antibiotiky a astma. V lednu nezabrala autopatie, začal se v noci dusit. Nasadila jsem po přeměření EAV (zjištěny chlamydie, plísně, Candida albicans) autopatii vařením.
Stav dušnosti se zlepšil hned ten den po použití autopatie vařením, po týdnu ušel na výletě bez dušnosti 20 km. Nepoužívá už ani Zirtec. Postupné snížení zátěže organizmu parazity. V březnu přestup na autopatii s alkoholem 2 l, nyní je na 3 litrech. Kašel žádný, dobře se mu dýchá – jako nikdy, objevil se ekzém a průjem, kožní plísně (povrchní symptomy). Candida 0, střevní plísně 0, chlamydie 0, jen trichofycie na bodu pro kůži. Návraty – po prvé za 20 let měl 2 dny horečku 39°C, po které se zlepšil stav organizmu, hodně vykašlával, zpočátku zelené sputum, ale pak se čistilo, pak pokašlával..Nyní je kašel jen v prachu. Psychicky se cítil a cítí dobře. Střídaly se stavy únavy a přílivu energie.

Ivana
Po týdnu použití autopatie s alkoholem denně bolesti hlavy a to před tím nemívala.
Anamnéza – astma, operace ledviny, ochrnutá přechodně na dolních končetinách, myom, boreliosa.
Po telefonické konsultaci jsme zjistily, že než si šla udělat autopatii, tak ji na ústa políbil syn a manžel – došlo ke kontaminaci cizí slinou. Vyměnily jsme lahvičku – stav zlepšen, hlava nebolí, dýchá dobře.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce