Kvalitní účinky autopatie

20.12.2023 | Sofia Mattei | sofia.mattei@centrum.cz

Příspěvek zazněl na minulé autopatické konferenci.

Krásný den, dámy a pánové, jmenuji se Sofia Mattei a ráda bych se dnes s vámi podělila o svou zkušenost z praktikování autopatie. Nejprve mi dovolte poděkovat panu Čehovskému , jednak za pozvání na konferenci a jednak za neutuchající úsilí pomáhat lidem ke zdraví a k lepší kvalitě života. Děkuji mnohokrát.

Autorka na konferenci Autopatie 2019

Více než 20 let se věnuji různým alternativním metodám léčení, a to především u chorob, které lékaři už dávno vzdali či rovnou zavrhli. Není tedy divu, že jsem se dostala k autopatii. Když je žák připraven, učitel se vždycky najde. Ve své praxi jsem se setkala s různými chorobami a s lidmi, kteří už byli ve velmi žalostném stavu. O jednom takovém případu paní s těžkým astmatem a mnoha dalšími zdravotními problémy jsem vyprávěla na konferenci v roce 2019. Byla už absolutně bez energie a jen tak přežívala a vlastně už jen čekala na smrt. Po 2–3 měsících léčby autopatií byla plná energie, většina potíží zmizela a paní dokázala vyběhnout dvoje schody naráz. Byla jsem fakt šťastná za takové výrazné zlepšení jejího stavu.

Dnes se s váni chci podělit o zkušenost s autopatií aplikovanou na mého vlastního syna. Podařilo se mi díky autopatii naprosto nečekaně urychlit jeho pubertu. Člověk obvykle dospívá během řady let a tělesně i mentálně se totálně mění z dítěte v dospělého jedince. Můj syn měl díky autopatii pubertu přesně na den dva roky. Skutečně po několikeré aplikaci preparátu podané do čaker jako by stisknutím tlačítka nastoupila puberta, a to tedy velmi výživná. Přesně na den po dvou letech zase jako by stisknutím vypínače zmizela. Toto se odehrálo mezi synovými 14 a 16 lety. Po tomto náročném období se z něho stal naprosto jiný člověk. Samozřejmě, že dál dozrává jako každý jiný člověk vlivem času a životních zkušeností, ale ten zásadní přerod proběhl v tomto období.

A co mě vlastně přimělo k aplikaci autopatie na mého syna? Samozřejmě, že každý, kdo se zabývá autopatií, s ní také léčí své děti. Můj syn byl a je, díky Bohu, naprosto zdravý a nikdy netrpěl žádnými fyzickými chorobami. Byl ale od malička velmi svérázná a komplikovaná osobnost. Od malička byl velmi vzpurný a mnohdy nebylo snadné s ním vyjít. Byl velmi tvrdohlavý a přesvědčit ho k něčemu, co sám nechtěl, byl nadlidský úkol. Měl velký problém s navazováním sociálních kontaktů a často byl velmi agresivní, až nezvladatelně. Naštěstí ne vůči lidem, ale nedělalo mu nejmenší problém vzteky zničit nábytek ve svém pokoji. Navíc zřejmě zdědil po mně určité „nadpřirozené“ schopnosti a běžně od malička viděl do lidí, co je kdo zač. Problém nastal v okamžiku, kdy nastoupil do školy a byl otrávený z třídní učitelky i ostatních členů pedagogického sboru. Stále jsem poslouchala jeho poznámky o tom, na co si to hrají a že to nejsou žádné autority a co ho vlastně chtějí učit. Určitě je vám jasné, že celá jeho školní docházka byla jedním slovem peklo. Učitelé si s ním nevěděli rady a mnohokrát jsme byli odesláni do pedagogicko-psychologické poradny a později i na psychiatrii s podezřením na poruchu autistického spektra a dokonce na Aspergerův syndrom. Velice rádi by ho nadopovali uklidňujícími léky, hlavně když bude od něj pokoj. To jsem samozřejmě nedovolila. Problémy se stupňovaly a v té době jsem se jako zázrakem dostala k autopatii. Na seminářích se mluvilo o tom, že autopatie nenahrazuje výchovu. Byla jsem si jistá, že v případě mého syna se nejedná o selhání výchovy, ale že je problém někde jinde. Po vědomostech získaných na seminářích jsem se rozhodla vyzkoušet autopatii jako lék na zklidnění jeho psychiky a zharmonizování jeho osobnosti. Vyhodnotila jsem jako nejlepší řešení vytvoření preparátu z prány a podávaného do čaker vzhledem k tomu, že šlo o čistě psychické problémy. Přesně podle návodu s rouškou na obličeji jsem vytvořila preparát z prány s 1,5 l vody a aplikovala do 6. a 7. čakry. Toto jsem opakovala jednou týdně. Syn velmi ochotně spolupracoval a byl vždy nadšený, až mi to bylo podezřelé. Později mi řekl, že se vždy po aplikaci cítil jako v rauši, jako by kouřil marihuanu. Nicméně se zklidnil, viděla jsem na něm posun žádoucím směrem. Během krátké doby ale najednou cvak – a byl jako vyměněný, až jsem ho začala podezírat, že mě chce dostat do kriminálu nebo aspoň do blázince. Naštěstí se tak nestalo a přesně po dvou letech se jako zázrakem proměnil v celkem pohodového, empatického a komunikativního člověka.

Tímto svým příspěvkem jsem chtěla jen říct, že po použití autopatie se člověk může dočkat velmi překvapivých výsledků. Samozřejmě vždycky v pozitivním smyslu, i když průběh může být leckdy jiný, než předpokládáte. Jde vlastně o to být připravení na všechno, protože kdo je připraven, není překvapen.

Děkuji vám za pozornost a přeji vám hodně úspěchů v léčení autopatií.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce