Moje první zkušenosti s autopatií

8.1.2022 | Monika Hadrabová | monikahadrabova@email.cz

Od začátku jsem tak nadšena autopatií, že o ní vyprávím všem kolem sebe, někteří už ji vyzkoušeli a další o ní vědí.

V rodině jsme začali s manželem pomáhat svým tělům dosáhnout rovnováhy a „celkového ladění zdraví“ a oba vnímáme, že po použití autopatie se nám téměř okamžitě zlepší nálada, manžel najednou spí celou noc a nemá urputné myšlenky, co všechno musí udělat.

Autopatii jsem naučila také mou maminku, je jí 82 let, je vitální, jen měla problémy se spaním a bez léků neusnula. V současné době již asi 5 měsíců nebere tyto léky a usíná velmi dobře, ráno se budí mezi šestou a sedmou hodinou. Já vnímám, že se jí zlepšila nálada a chuť do života. Také přestaly časté bolesti zad a kloubů.  Jakmile cítí, že není úplně v kondici – ať už tělesné nebo duševní – prostě vezme lahvičku a udělá si vařený dech 3 l. Má už druhou lahvičku. Začínala na 1,5 l, nedávno jsme navýšili ředění na 3 l, protože účinnost se snižovala.

Naší vnučce jsem dělala v průběhu roku asi dvakrát autopatii na rýmu a v obou případech úspěšně.

Jedna známá na mou radu použila autopatii na molusky u svých dvou dcer, u starší po jednom použití SV 6 l zcela zmizely, u druhé pokračují v léčení.

Má kolegyně používala autopatii kvůli častým žlučníkovým záchvatům, měla žlučníkové kameny.  Její stav se vždy po použití zlepšil, a tak téměř bez bolestí přečkala do termínu operace a hlavně oceňovala, že je v dobré pohodě a operace se nebojí.

Ještě jednou vám chci poděkovat, vaše autopatie je nesmírně cenná a účinná.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce